O Nas

Jesteśmy grupą zapalonych wędkarzy morskich z pasją głównie do Surfcastingu, choć często łowimy także w jeziorach, rzekach oraz na wyprawach dorszowych. Poznaliśmy się wszyscy na innym forum wędkarskim opisując swoje przygody wędkarskie oraz dyskutując na wszelkie tematy wędkarskie. Po wielu wspólnych wypadach, plażowych integracjach i zawodach wyłoniła się z nas mocna grupa odporna na wiatr, deszcz, śnieg oraz przeszywającą minusową temperaturę lecz najważniejsze nigdy nie zniechęcona nawet częstym brakiem współpracy ze strony ryb:)

Zamierzamy organizować zawody oraz brać czynny udział w zawodach rywalizując z innymi Klubami Wędkarskimi.

Każdy z nas od dzieciństwa interesował się wędkarstwem, Surfcasting rozpalił w nas jeszcze większą chęć zdobywania doświadczenia w łowieniu z plaży oraz daje nam bezcenne oderwanie się od natłoku życia codziennego ludźmi połączonych wspólną pasją.

Chętnych wędkarzy oraz osoby pragnące dowiedzieć się więcej o Wędkarstwie nie tylko morskim zapraszamy do zarejestrowania się na naszym forum pomorskisurfcasting.hpu.pl lub przyłączenia się do naszego klubu SKW "BELONA"